KAPALI MİYOM AMELİYATI

women-s-health-women-s-healthcare-concept-with-uterus
Miyom Ameliyatı Olan Hastalardan Gelen Yorumlar

G… İ… 22.12.2022

Merhaba ; Öncelikle miyomu olup bunun takibini erteleyen herkes için yazıyorum.Ben de bir Hekimin yaklaşık 6 yıldır miyomum olduğunu bilmeme rapmen hep erteledim korktum evet siz ne düşünüyorsanız ben de öyle düşündüm.Sonra bir gece bir karın ağrısı ve miyomumun ameliyat ile alınması kararı.Bu süreöte inanılmaz zorluklar yaşadım kendimce doktor araştırdım sonuçta bu camianın içerisindeyim.İnanın araştırmalarım hem doktorların CV leri hem deneyimleri hem de hastaya bakış açılarıyla ilgiliydi.Bu süreçte bir kadın doğum uzmanı ablam Korhan Hocamı önerdi ; çok etkili bir şekilde önerdiği için ben de ankaraya gelip muayene olmak istedim.Korhan Hocam sabırla beni dinledi tüm sorularımı cvpladı.Çünkü bekardım ve anne olmak istiyordum Allahın izniyle ve Rahim koruyucu ameliyat olması benim için çok önemliydi.İnanın Ultrasonu o kadar tecrübeli ki Mr (emar) görüntüsüne gerek bile kalmadı ki karın ultrasonundan bahsediyorum.Ve açık miyom ameliyatına karar verildi yaklaşık 25 cm’lik dev miyom ve 11 adet küçük miyomları başarıyla çıkardı ve Tabii ki Rahmimi koruyarak.Ameliyatımın 5. Günü çok şükür Allahıma iyiyim.Sabah akşam demeden benim tüm sorularımı cvpladı bu süreçte de.Korhan Hocam çok teşekkür ederim size.Ve Miyomu olan güzel kadınlar içinizde büyütmeyin Korhan KAHRAMAN gibi işini tecrübeyle, titizlikle, anlayışla yapan insanlara güvenin ve Hayatınıza ağrısız mutlu bir şekilde devam edin.

G… A… 20.05.2021

Canım doktorum bi abi bi kardeş kadar yakınlığınız için teşekkür ediyorum ömrümce bu miyomlarla yaşadım önce rabbim sonra size minnettarım sizinle karşılaştığım için çok şanslıyım hakkınızı helal edin hocam tüm hayatta başarılar sizinle olsun hersey gönlünüzce olsun hocam buralara yolunuz düşerse iskenderun da da bir eviniz olduğunu şakın unutmayın hocam ????

C… A… 26.04.2021

Hocama her şey için teşekkürü bir borç bilirim. 1 ay önce laparoskopi gerçekleşti, ameliyat öncesi ve sonrası hocam beni ve eşimi oldukça bilgilendirdi. Ayrıca ameliyat sırasında da eşimi arayarak bilgilendirmiş sağolsun. Çok şükür ameliyatımız da başarılı geçti, miyom alındı. Henüz doğum yapmadığım için korkularım vardı ama Hocam içimizi çok rahatlattı, her şey için kendisine bir kez daha teşekkür ediyor ve gönülden tavsiye ediyorum.

Er… R… 16-04-2021

Öncelikle Korhan hocama ve ekibine ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim. Gebeliğim 2 tane 10cm boyutunda miyom yüzünden çok zorlu geçti. Zamanında ve normal doğum olacağını hiç düşünmüyorduk ama hocamın sayesinde hem normal hem zamanında doğum yaptım. Sırada miyom ameliyatım var en kısa zamanda onun için gideceğim.

Nu… Me… 05-03-2021

Ben de cok şanslıyım ki Korhan Kahraman hocamın hastasıyım. Insan, hasta olduguna şükreder mi? Bu hastalık Korhan hoca ile tanıştırdırdıysa evet şükreder. Çok başarılı ve çok yetenekli olduğu ve kendini sürekli geliştirdiğine inandığım ve şahit olduğum doktorum bunların ötesinde olgun, tevazu sahibi, güler yüzlü (aynı zamanda bizim için nur yüzlü 🙂 adeta bir melek. Asla para kaygısı gütmeyen ve hastasının sağlığını her şeyin üzerinde tutan idealist bir hekim. Dermoid kist ve miyomlarımla ilgili beni tüm detaylar konusunda bilgilendirdi. Hatta çok iyi bir üniversite hastanesinde çekilen ve tespit edilemeyen miyomları Korhan hocam detaylı muayenesinde tespit etti. Rahatsizligimin bende yaratabilecegi etkiler konusunda tek tek bilgilendirdi. Asla daha önce muayene olduğum meslektaşlarını eleştirmedi. Çünkü mesleğine ve işine duydugu saygı muazzam. Mutlaka onun kliniginde ameliyat olmam konusunda tek bir beyanı ve ısrarı olmadı. Fakat cok deger verdigim ve daha once onun hastası olan arkadaşlarımın onda ameliyat olmam gerektigi ile ilgili ısrarları üzerine Prof. Dr. Korhan Kahraman hocamı arastırma fırsatı buldum ve öyle güzel ve dolu dolu yorumları görünce gözü kapalı kendimi teslim ettim. Asistanı Gamze hanım da öyle naif öyle güleryüzlü ve işini özenle yapan bir insan olunca iyice emin oldum. Çok sistemli, düzenli ve guven veren bir hizmet benim en büyük şansım oldu. Korhan hocam, ameliyatin hemen oncesi ve hemen sonrasında beni cok merak eden anneciğimi her detayla ilgili bizzat bilgilendirip rahatlattı. Ameliyat sonrası narkozun yarattıgı mide bulantısı dışında neredeyse hiç agrim olmadı. 1 mart 2021 yani bu yorumu yazmamdan 3 gun once ameliyat oldum ve 1 gunde ayağa kalkıp yürümeye başladım. Sık sık doktorum ve asistani Gamze hanım odami ziyaret edip kontrollerimi yaptilar. Korhan hocam pansumanimi hemsirelere degil bizzat kendisi özenle yaptı. Elleri gibi kalbi de sözleri de sifalı olan Prof. Dr. Korhan Kahraman’a gözleri kapali kendinizi teslim edebilirsiniz. Hastasına kendi annesi, kardeşi, evladı gibi özeniyor çünkü. Allah ondan binlerce kez razı olsun ayağı taşa değmesin tek bir zorluk yasamasin dilerim. ???

C…  03.03 2021

İyiki İyiki İyiki …
Adetim her ay aşırı derece ağrılı, yoğun kanamalı oluyordu. Adetin 4 günü agrı kesici ilaçlarla dayanmaya çalısıyordum. En sonunda doktora gitmeye nihayet karar verdim ve rahimde miyom olduğu ortaya çıktı. Doktor bey açık amelıyatla yani karından kesi yapılarak sezeryan doğum gibi miyomu almamız gerekiyor dedi. Çok tırsmıştım doğum da hiç yapmamıştım.Başka bi doktora daha görüneyim deyip bayan doktor tercih ettim. bu doktorda aynı şekilde açık amelıyatla miyomu alırım “çok severim” miyom ameliyatını dedi. Allahım ne oluyordu korkuyordum. İnternetten mıyom amelıyatı yapan doktorları araştırdım. Korhan Beyi gördüm ve randevu aldım.Muayenemi oldum kendisi bana kapalı kesi dikiş olmadan ameliyat yapıcağını ve günlük yaşantıma devam edebileceğimi söyledi. Okadar rahatladım ki anlatamam. çünkü açık amelıyatta minumum 15 gün istirahat edicektim. Nihayet ameliyat günü geldi ve mıyom alındı. Öğlen 14:00 de ameliyat oldum. Saat 18:00 de hastaneden çıktım. Ağrım sancım yok çok iyiyim çook şükür . Miyom ameliyatı olması gereken ve kafasında soru işaretleri olan kim varsa kesinlikle tavsiye ederim. Rahat bi şeklde gidip kendilerini teslim edebilirler. Ellerize sağlık hocam Teşekkür ederim ilginize ve ilminize…

EL..  15.02.2021
Ameliyat olmam gerektiğini ve çok sayıda myomum olduğunu biliyordum ve sonunda bir tavsiye ile Korhan hocaya gittim. Öncelikle ilk muayenede bile ilgiliydi cumartesi son hasta olmama ve beni beklemesine rağmen o kadar çok ilgilendi ki. Ve sonrasında Ocak ayında ameliyatımı yaptı doktor bey. Bu süreçte 53 tane myomu rahmi koruyarak çıkardı. Çünkü 10 yıl öncede çoklu miyom ameliyatı olmuştum, yaşım gençti ve çocuk sahibi değildim. Zor geçti benim için de hocam için de. Ancak çok şükür şimdi yavaş yavaş toparliyorum. Ameliyat uzun sürdüğü için Korhan hocam ameliyat esnasında eşimi 4 kez arayarak bilgi verdi ve ameliyattan sonrada her gün geldi kontrol etti ve her zaman dediği saatte geldi. Ameliyattan sonra beni merak ettiği her türlu kanama riskini kendi tekrar kontrol etmek için gecenin bı yarısı yeniden geldi. Hala kontrollerim devam ediyor. Sakin, bilgili ve sorularınızı rahatlıkla cevaplayan size güven veren bir doktor. Tekrardan elinize emeğinize sağlık Korhan hocam size ve asistaniniza cok teşekkür ederim.

31.01.2021 El.. A.. Yıl..
Korhan hocayla hem bir arkadaşımın tavsiyesiyle hem de burada yazan yorumların etkisiyle gittim. buradaki yorumlar benim için önemli,
bu yüzden uzun uzun yazacağım okuyan herkes icin. Bugüne kadar cok fazla doktorla görüşmüş ve hep aynı cumleyi duymuştum ameliyat olmam gerekiyordu. Ancak ameliyatımı yapacak kişiye bir türlü karar veremedigim ve korktuğum için kaçıyordum. Ancak en son kararımi verip yine birkaç doktorla görüştükten sonra kesinlikle Korhan hoca dedim. Öncelikle ilk muayeneden ilgisini anladım cumartesi son hasta olmama ve beni beklemesine rağmen o kadar çok ilgilendi ki. Ve sonrasında cok yakın tarihte ameliyatımı yaptı doktor bey. Bu süreçte 53 tane myomu rahmi koruyarak çıkardı. Çünkü daha önce de bu ameliyatı olmuştum, yaşım gençti ve çocuk sahibi değildim. Zor geçti benim için de hocam için de. Ancak çok şükür şimdi yavaş yavaş toparliyorum. Korhan hocam her zaman dediği saatte geldi. Ameliyattan sonra beni merak ettiği her türlu kanama riskini kendi tekrar kontrol etmek için gecenin bı yarısı yeniden geldi. Hala kontrollerim devam ediyor yakın takipteyim. Sakin, bilgili ve sorularınızı rahatlıkla cevaplayan size güven veren bir doktor. Tekrardan elinize emeğinize sağlık Korhan hocam size ve asistaniniz Gamze hanıma cok teşekkür ederim.

Em.. C..

Thank you very much Mr. Kahraman for your interest and effort. My fibroid surgery, which I had postponed for 3 years, was successfully carried out with the permission of Allah. You removed 10 cm fibroid by protecting the uterus. May Allah be pleased with you and your team.

İlginiz ve emeğiniz için çok teşekkür ederim Korhan Hocam. Önce Allah`ın izniyle sonra sizin sayenizde 3 yıldır ertelediğim miyom ameliyatım başarıyla gerçekleşti. 10 cm`lik miyom u rahimi koruyarak kapalı ( laparoskopi ) yöntemle aldınız. Allah sizden ve ekibinizden razı olsun.

Em.. C..

Her şeyden önce Korhan Bey hasta psikolojisinden çok iyi anlayan bir doktor. Hem hastalığımla ilgili beni detaylı bir şekilde bilgilendirdi hem de ilgisiyle psikolojik olarak çok rahatlattı. Aşırı kanama şikayetiyle gittiğim bütün doktorlar, yaklaşık 10 cm`lik miyomla birlikte rahmin alınması gerektiğini söylediler. Korhan Bey böyle bir şeye gerek olmadığını söyleyerek beni çok rahatlattı. Allah`a şükürler olsun 10 cm`lik miyom rahim korunarak kapalı (Laparoskopi) yöntemle alındı. Teşekkür ederim.

 E… I… 18-09-2020

Bir tanıdık tavsiyesi üzerine Korhan hocaya gittim. Uzun ve açıklayıcı bilgilendirme sonrası ameliyat olmaya karar verdim. Başarılı bir ameliyat sonrası 36 miyom alındı ve bütün şikayetlerim sona erdi .Halen tüm kontrollerimi Korhan hocama yaptırmaktayım. Korhan hoca gibi mütevazi, başarılı ve hastalarını uzun uzun bilgilendiren doktorum olduğu için çok şanslıyım.

13-09-2020 S… A… 

İki yıl önce karnımı önce karnımı kaplayan 25 cm’lik dev bir miyomum olduğunu öğrendim.Rahmin ve yumurtalıkların alınması gerektiği, miyomun alınmasının tehlikeli olduğu söylendi.Rahmimin ve yumurtalıklarımın alınmasını istemedim.Doktor arayışına girdim.İki yılın sonunda internetten yapmış olduğum araştırma sonucunda Prof.Dr. Korhan Kahraman hocamla tanıştık.İlk görüşmeden yanından mutlu ayrıldım.Başarılı bir ameliyatla 25 cm’lik dev miyomdan yumurtalıklarım ve rahmim korunarak kurtuldum.Korhan hocama,Günnur hanıma ve ekipteki herkese çok teşekkür ederim.Ellerine sağlık.Zorlu ameliyatların başarılı doktoru.Kadın Hastalıklarında kendinizi güvenle teslim edebileceğiniz doğru adres.Teşekkürler Korhan hocam,Rabbim iyiki sizi çıkardı karşıma.Allah razı olsun.

Z… Ç… 16-02-2020

Korhan hocam 10.02.2020 tarihinde annemin miyom ameliyatını başarılı bir şekilde gerçekleştirerek yaklaşık 15 cm. olan oldukça büyük boyuttaki miyomundan rahmini tamamen koruyarak kurtardı. Öncesinde görüştüğümüz doktorlar rahmi almadan miyomu çıkarmanın mümkün olmadığını ve acil ameliyat gerektiğini söylüyorlardı. Son gittiğimiz doktor da ameliyatı kendisinin bile yapamayacağını, riskli olacağını söyleyerek acil sevk yazmıştı. Annem hem rahmi alınsın istemiyordu hem de bu panik yaklaşımlarla söylenenleri duydukça iyice korkmuştuk. O kadar karamsarlık içerisindeydik ki sanki başka bir seçeneğimiz yoktu. Ta ki Korhan hocamız ile tanışana kadar. Korhan hocam bizim için tam bir mucize oldu. İyi ki ona rastladık. Hocamızla daha tanışmadan önce hakkındaki yorumları okudukça, hasta memnuniyetlerini gördükçe güven duyarak doktorumuzun Korhan Kahraman olması gerektiğine karar verdik ve gerçekten Korhan hocayı tercih etmekle ne kadar doğru bir karar verdiğimizi anladık. Ameliyat sırasında ve sonrasında hocamızın bilgisi, deneyimi, dikkati, titizliği sayesinde hiçbir sorun yaşamadık. Hastanın ve yakınının psikolojisini de göz ardı etmeyerek destek sağlayan, rahatlatan, soru işareti bırakmadan dürüst ve net cevaplar veren, uzmanlığını hastasına çok doğru aktaran, ilgili, güler yüzlü, kibar, gönül rahatlığıyla önerebileceğimiz, iyi ki var dediğimiz mükemmel bir hekimdir Korhan Kahraman.

S… H… 21-12-2019

Korhan hocam iyi bir insan iyi bir hekim çok becerikli bir cerrah ilgili, işini severek ve önemsereyek yapan bir doktor benim 22 tane miyonum vardı.. Sonunda hocamla tanıştık başarılı bir ameliyatla aldı. Şu an çok rahatım rahmim yumurtalıklarım korundu ekibize sağlık tüm ailenizle birlikte huzurlu bir hayatınız olsun tşkr degerli hocam

A… A…  29-11-2019

İstanbul’da başka bir doktorla görüşmüştüm. Bana ameliyatımın riskli geçeceğini söylemişti ve çok korkmuştum. Adeta üzerimde kara bulutlar dolaşıyordu gidip ameliyat olmak istemiyordum ne yapacağımı bilmiyordum. Üstelik ameliyatıma saatler kalmıştı sonra kızım Prof. Dr. Korhan Kahraman Bey’i buldu. Bir mucize gibi çıktı karşıma verdiği güven dolu konuşmasıyla Ankara’da ameliyat olmaya karar verdim. Hemen yola çıktık. Ameliyat oldum Korhan hocamız sayesinde ameliyatım çok başarılı ve rahat geçti. Melek gibi asistanı Gülnur hanım ve melek hemşireler sayesinde. Tek kelimeyle mükemmeller 1 günde hastaneden çıktım çok mutlu ve memnunum Korhan Kahraman hocamız beni kocaman myomdan kurtardı sağlığıma kavuştum hastane çalışanlarına çok teşekkür ederim. iyi ki varsınız

7.08.2019 00:00:00

Bundan 9 sene önce Çoklu açık miyom ameliyatı olmuştum.Daha sonra bu süre içerisinde miyomlarım tekrar büyümüş ve ikinci kez ameliyat olmamı gerektirecek duruma gelmişti. Bende doktor araştırmaya başladım. Bir-iki doktora gittim. Açıkcası ikinci kez ameliyat olacağım için çok korkuyordum. Araştırmaya internet ortamından yapmaya başladım. Daha sonra okuduğum yorumlar arşısında benim durumumda olup ameliyat olmuş kişilerin Prf.Dr.Korhan Karaman hakkındaki pozitif yorumları dikkatimi çekti. İnstagramdan da takip etmeye başladım ve randevu alıp muayenehanesine gittim. Randevu alırken bile Asistanı Gülnur hanımın ilgili, içten telefon konuşması çok hoşuma gitti ve aynı ilgi alakayı ve maneviyatı ameliyatım boyunca da eksik etmedi. Ben ne kadar şanslıymışım ki Allah karşıma Korhan hocamı çıkarttı. Bana ameliyat olmam gerektiğini bir psikolog gibi anlattı ve içimde oluşturduğum büyük korku yerini güvene ve mutluluğa bıraktı.30.07.2019 da Özel Koru Hastanesinde Korhan Hocama ameliyat oldum. Ayrıca belirtmek istiyorum Anestezi doktoru Fatma Hocam sizde dünya tatlısı bir insansınız .Beni ameliyattan önce çok rahatlattı, moral verdi çok teşekkür ediyorum. Ameliyat olmuştum , Korhan Hocam rahmimden tam 56 tane miyomu rahmimi koruyarak çıkartmıştı. Ben sayıyı duyunca sok olmuştum ve bu kadar miyoma rağmen rahmimi korumuştu. Korhan Hocam size ne kadar şey söylesem az soy isminizdeki gibi tam bir kahramansınız iyi ki varsınız ve iyi ki Allah sizin gibi bir Doktoru karşıma çıkarttı her şey için çok teşekkür ederim. Allah size ve tüm sevdiklerinize sağlıklı uzun ömür versin. Benim durumumda olanlara da önerim korkmamaları, Güvenmeleri böylece tedavilerini erkenden olmaları,, Ayrıca Özel Koru hastanesinde 11. Kat çalışan bütün hemşire ve personelin ilgi ve alakasına çok teşekkür ederim 🙂

28.05.2019 00:00:00

Prof.Dr. Korhan KAHRAMAN hocam bir hafta önce ameliyatımı yaparak beni sağlığıma kavuşturdu. Gerek hastasına gerek yakınlarına olan ilgili, bilgilendirici, rahatlatıcı tutumu olan iyi bir doktor ve en önemlisi iyi bir insan. Böyle bir doktorla karşılaşmak benim için büyük bir şans oldu. Yolu açık başarıları daim olsun.

25.04.2019 00:00:00

Sadece okumakla Profesör olunmayacağını, bunu ilmek ilmek emekle, sabırla, tecrübesini hastasına doğru aktarmakla ve hastasının psikolojisini çok iyi analiz edip ona göre davranmakla olunacağının ispatıdır Korhan KAHRAMAN. Beni bu 20 cm.lik miyomdan rahmimi koruyarak kurtardınız. Hayata yeniden başlamış gibiyim. Biz sizi ailecek çok sevdik bizi hiç yalnız bırakmadınız, sürekli ilgilendiniz devamlı yanımızdaydınız. Elinize emeğinize sağlık. Gülen yüzünüz hiç solmasın iyi ki varsınız…

2.04.2019 00:00:00

Miyom olduğunu 4-5 yıl önce öğrendim. Miyom her geçen gün büyüyor ve yaşam kalitemi etkiliyordu.Gerek en yakınım olan ablamdan gerekse bu tecrübeyi yaşayan çevremden ve İnternet üzerinden yapmış olduğum araştırmalardan büyük miyomların açık ameliyat ile alınabildiğini öğrendim.Ameliyattan özellikle de açık ameliyattan çok korkuyordum ve kapalı yani Laparoskopi yöntemi uygulanarak bu ameliyatı gerçekleştirebilecek doktor arayışına girdim ve araştırmalarım sonucu Prof.Dr.Korhan KAHRAMAN Hocamızı tespit ettim.Kendisinin muayenehanesine gittiğimde yapmış olduğum araştırmanın son derece doğru olduğunu görmek beni çok mutlu etti.Korhan Hocamın beni muayene ettiğinde miyomumun 20 cm civarında olduğunu buna rağmen kapalı yöntemle miyom ameliyatını gerçekleştirebileceğini hiç tereddüt etmeden kendisinden emin bir şekilde açıklaması yıllarca ameliyata karar veremeyen bana öyle bir güven verdiki o anda ameliyat tarihini bile belirledik.Hocam 07/02/2019 tarihinde ameliyatımı kapalı yöntemle gerçekleştirdi.Hiçbir komplikasyon olmadan çok kısa bir süre içinde ayağa kalktım.Kendisine ne kadar müteşekkir olduğumu söylemem gerek. Korhan Hocam işinde çok başarılı,her ayrıntıyı defalarca tekrarlayıp teyit eden,dikkat ve özen sahibi bu sayede en zor ameliyatların bile üstesinden gelebilen bir doktor olmasının yanında ameliyatımın her safhasında eşimi bilgilendirmek suretiyle hastası kadar hasta yakınlarının da psikolojisini düşünebilen,ameliyat sonrasında sürekli kontrole gelerek,sık sık telefonla arayarak,hastasının her an yanında olup durumunu takip eden,düşünceli,nazik,mütevazı,eşsiz bir insan.Kendisi artık bizim ailemizin doktoru herkese tavsiye ediyorum…

8.12.2018 00:00:00

03 Aralık 2018 tarihinde Korhan Bey miyom ameliyatımı yaptı. Gerek operasyon öncesi, gerek operasyon esnasında ve gerekse sonrasında göstermiş olduğu ilgi inanılmazdı. Sürekli olarak bilgilendirdi. Ameliyathaneye inip tekrar odaya dönene kadar üç kere eşimi arayıp bilgi verdi. Ameliyatı da çok başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. 3 gün içinde ayaklanıp kendi işlerimi halletmeye başladım. En sonunda kalıcı bir doktorum oldu.

24.03.2018 00:00:00

Sayın korhan hocam bir ay önce oldukça büyük olan miyomumu (kapalı) laparoskopik yöntemle çıkardı.Ameliyat öncesi ve sonrası göstermiş olduğu güleryüzü ilgi alakası hiçbir detayı atlamayan tecrübesi ve her durumla ilgili detaylı bilgilendirmeleri,mesleki profesyonelliği ve özellikle insanlığı için çook teşekkür ederim.İyiki Korhan hocamı tanımışız.Herkese tavsiye ederim.

26.08.2017 00:00:00

Korhan Bey Mayis 2017de rahmimdeki miyomu aldi. Kendisi mukemmel bir insan. herkese tavsiye ediyorum.

31.07.2017 00:00:00

Ben de rahimde bulunan kist ve Myomlarımdan dolayı Korhan Hocama gittim.Ameliyat olmam gerektiğini belirtti. 2017 mayıs ayında ameliyatımı gerçekleştirdi.Ellerine emeğine sağlık Allah yolunu açık etsin çok mütevazi saygılı ilgili ve hastasını takip eden değerli bir doktor saygılarımla.

23.07.2017 00:00:00

Doç. Dr. Korhan Kahraman rahmimde yer alan miyom nedeni ile muayene olmaya gittim. Miyom yaşam kalitemi düşürecek kadar beni rahatsız ediyordu. Korhan Hoca ile ilk karşılaştığımda; güven verici, nazik, anlayışlı ve sakin tavrı dikkatimi çekti. Muayene sonrasında miyomun büyük olduğunu ve ameliyat gerektiğini söyledi. Ameliyat süreci ile ilgili sorduğum soruları açıklayıcı biçimde, nazikçe yanıtladı. Doğurganlık dönemimin sonlanmasına rağmen (48 yaş) rahmimin korunması isteğimi anlayışla karşıladı, sadece fiziksel açıdan değil psikolojik açıdan da durumumu göz önünü alarak rahmimi koruyacağını belirtti. 11 Temmuz 2017 tarihinde Çukurambar Özel Koru Hastasinde ameliyat oldum. Ameliyat sonrasında miyomun fotoğraflarını görünce; Korhan Hocanın bu kadar büyük bir miyomda rahmi koruyarak ameliyatımı tamamlamış olması nedeni ile kendisine minnet duygum çok daha fazla arttı. Miyom 2.200 gr. ağırlığında ve hemen hemen 25 cm. boyundaydı. Korhan Hoca bu kadar büyük boyuttaki miyomda rahmimi koruyarak ameliyatı tamamladı ve kısa zamanda iyileşmemi sağladı. Korhan Hoca çok başarılı bir hekim olmasının yanı sıra hastasına saygı duyan, hastasını dinleyen, anlayan, hastasının duygu ve düşüncelerine önem veren, çok nazik ve eşimin de deyimiyle “tam bir beyefendi”. Yaşamımı olumsuz etkileyen miyomdan kurtulmamı sağladığı için kendisine minnet duyuyorum. Ayrıca Korhan Hoca gibi kibar, içten, doğal, insana değer veren ve saygı duyan, bu saygıyı bütün davranışlarına ve sözcüklerine yansıtan bir Hekim ve bir İnsan tanıdığım için de çok mutluyum. Hocama çok çok teşekkür ederim

14.05.2017 00:00:00

6 ay önce korhan beyle tanıştım miyom ameliyatı oldum 13 tane miyomum alındı başka doktorların rahmimin alınmasını gerektigini söylemesine karşın korhan bey rahimime zarar vermeden bütün miyomlari temizledi kendisini tanıdigım ve bundan sonrada doktorum olacagı için çok memnunum kendisine çok teşekür ederim.

16.11.2016 00:00:00

ameliyat olmadan 5 gün önce DR KORHAN beyle tanıştım 20 ekimde miyomlardan ameliyat oldum 13 tane miyom alındı KORHAN beyden önce gittiğim bütün doktorlar rahimimin alınmasını ön görürken KORHAN bey buna gerek olmadığını temizlenebileceğini söyledi çok başarılı bir amaliyat geçirdim bir gün sonra taburcu oldum bir hafta içinde normal hayatıma döndüm doktoruma çok teşekkür ediyorum saygılar

12.08.2016 00:00:00

Merhaba,15 temmuzda gittiğim hastanede rahim bölgesinde 6,5 cm lik bir miyomum olduğunu öğrendim ve ameliyat olunması gerektiği söylendi sezeryan ameliyat gibi bir ameliyatla alınıcağını 3-4 gün hastaneden kaldıktan sonra evde dinlenerek 15 günde toparlanırsınız denildi ancak yaz tatilimi de ıskalamak istemiyordum ,DR dan eve gelir gelmez internet den araştırma yaparken Doç Dr Korhan Kahramana rastladım ve biraz araştırdıktan sonra randevu alıp gitmeye karar verdim 30 temmuz 2016 da muayene olduktan sonra detaylı bir şekilde hastalığımı ve süreci güler yüzle 1 saate yakın sıkılmadan anlattı (daha önce yaptığı kapalı yöntem ameliyat kayıtlarını izledik ) ve cep telefonunu verdi ,o an verdiği güvenle ameliyata karar verdik ve 01/08/2016 da ameliyatımı anlattığı şekilde kapalı yöntemle gerçekleştirdi ,Sonrasımı ilk gün tabiki ağrınız oluyor ama ilaçlarla baskılanıyor 2.gün ise gayet mutlu uyanıyorsunuz .3.gün evnizdesiniz ve ağrı kesici bile kullanmanız gerekmiyor ağrı sancı hiç bir şey yok,4.gün tatil alışverişimi yaptım ve şuan deniz kum güneş tadını çıkarıyorum 🙂 Kafanızda ufacık bir soru işareti bile olmasın benim gibi ameliyat olmaktan korkuyorsanız Korhan Beye güvenin ve tedavi olun,o sıradan biri değil özenli ,özverili ve müthiş bir insan kendisine tekrar çok teşekkür ediyorum..

10.03.2016 00:00:00

Merhaba, Bundan on yıl önce açık miyom ameliyatı olarak hayata merhaba dediğim dönem sonrasında, son bir yıldır regl dönemlerimde yine miyom kaynaklı olabileceğini düşündüğüm aşırı kanama, yorgunluk ve kansızlık şikayetlerim arttı. Bu sefer, doktorumu değiştirmek kararı da alarak, internetten kadın hastalıkları konusunda başarılı ve güvenebileceğim doktor arayışına başladım. Yaptığım araştırma neticesinde Doç Dr. Korhan Kahraman’ı buldum . Korhan beyin özgeçmişini okuduğumda, daha önce açık ameliyat olmuş bir hasta olarak ilk dikkatimi çeken, miyomlar üzerinde ve özellikle de laporoskopik (kapalı) ameliyat konusunda yaptığı işlemlerde beceri kazanmış ve çok başarılı bir hekim olduğuydu. İçim rahat bir şekilde muayene için Korhan bey’den randevu aldım. Ben ne şanslı bir insanmışım ki, güler yüzle “Günaydın” diyebilen, mütevazi, hastası ile ilgili, duyarlı, özenli, zamanı problem etmeyip bir psikolog gibi sıkılmadan şikayetlerimi ifade etmemi dinleyen ve anlayan, sorularıma Latince terimlerle değil anlayabileceğim bir dille sabırla cevap veren, anlatan, aydınlatan ve empati kuran aynı zamanda insanları seven bir doktor bulmuştum. Korhan bey muayene sırasında farklı boyutlarda 8 tane miyom bulunduğunu tespit etti ve hemen sonrasında Laparoskopik ameliyatı planladık. Doktorum bu ameliyatın nasıl yapıldığını detaylı anlattı ve bununla ilgili görüntüleri de izledik. Laparoskopik ameliyatın korkulacak bir ameliyat olmadığını daha iyi anladım ve bu noktada Korhan beye olan güvenim daha da arttı. Laparoskopik ameliyata girdiğimde, 3’ü daha derinde olmak üzere 11 tane miyom bulunduğu görülmüş olup, doktorumun başarılı ameliyatı ile miyomlarımın tümü temizlendi. Korhan bey, ameliyat sonrası da sürekli durumumla ilgili bilgi aldı, verdi ve takip etti. Çok çabuk normal hayata döndüm ve toparladım. Hastaneden çıktıktan sonra da her zaman Korhan beye ulaşabildim ve sormak istediklerime anında cevap buldum. Sayın Doç Dr Korhan Kahraman, gerek ameliyatım öncesinde gerek sonrasında göstermiş olduğunuz güler yüzünüz, ilginiz, yakın takibiniz, hiçbir detayı atlamayan tecrübeniz, her durumla ilgili detaylı bilgilendirmeleriniz ve en çok da mesleki profesyonelliğiniz ve insanlığınız için çok teşekkür ederim. İyi varsınız. İyi ki benim doktorum oldunuz.

31.01.2015 00:00:00

Doçent Dr. Korhan Kahraman 2 yıldır ameliyatını ertelediğim 6 cm. lik her ay yaşam kalitemi düşüren yoğun kanamalara yol açan miyomumu laparoskopik yöntemle aldı.Mutlu ve müteşekkirim :-)Önce gittiğim iki doktor rahmimin de alınmak zorunda kalabileceğini söylemişlerdi, onun sayesinde erken bir menapoz sürecine girmekten kurtuldum. Bir doktordan beklediğim güvenilirlik, açıklamaya zaman ayırması, ve konusunda yetkinliğe sahip olmasının yanı sıra sakin ve özenli yapısı ekstra artılar. tekrardan teşekkür ediyor, miyom ve benzeri şikayeti olan diğer hanımlara da can-ı gönülden tavsiye ediyorum.

2.11.2024 00:00:00

Sevgili Korhan hocam öncelikle sizin gibi biri ile tanışmak büyük bir şans idi. Sonrasında eşime yapmış olduğunuz başarılı Laparoskopik ( Kapalı ) yöntem ile gerçekleşen Miyom ameliyatı mesleğinize ve size olan hayranlığımı bir kat daha arttırdı. Bu sayede inşallah 2015 senesinde çocuk sahibi olma şansını yakalayacağız. Size meslek hayatınızda daha büyük başarıların altına imza atmanızı dilerken saygılarımı sunarım.

 

Doktora Danış

Tedavi Hakkında Detaylı Bilgi İçin Doktora Danışın

Randevu Al