RAHİM KANSERİ

Merhabalar, ben Prof. Dr. Korhan Kahraman. 20 yıllık akademik kariyer ve binlerce ameliyata dayanan tecrübe ile yanınızdayız. Rahim kanseri ameliyatı başarılı olabilmesi için deneyim çok önemlidir. Yurt dışı ve yurt içi akademik kariyerim ile birlikte binlerce hasta tecrübesiyle rahim kanseri ameliyatında güvendesiniz.

close-up-doctor-holding-anatomic-model
RAHİM KANSERİ TEDAVİSİ OLAN HASTALARIMIZDAN GELEN YORUMLAR

ME.. E…23.03.2022

Hocam ne kadar teşekkür etsek az, işinizi hakkıyla yaptığınız aşikar, o kadar araştırdık ettik sadece siz bizi rahatlatıcı konuşup telkin ettiniz.Saat kaç olursa olsun sorduğumuz her soruya cvp aldık, öyle bir anda çıktınız ki karşımıza umut oldunuz, çaresizliğimizi giderdiniz. İlginiz alakanız hasta takibiniz çok güzeldi, asistanınız gamze hanım da çok ilgiliydi, çok memnun kaldık, inşallah sizin sayenizde kurtulacak annem bu hastalıktan, Allah razı olsun ?

Hu… Bu…

Annemin aylardır geçmek bilmeyen karın ağrısı, iştahsızlıgı ve kilo kaybı sebebiyle gitmedigimiz doktor kalmamıştı.Hastalığına tam anlamıyla bir teşhis konulamadı.Hastası olanlar çok iyi bilir ki beklemek ve belirsizlik gerçekten çok zordur.Çok şükür ki her an ulaşabildiğiniz, samimiyeti, başarısı, ilgisi,hastaya ayrı yakınlarına ayrı verdiği o güven ve sizi rahatlatan sanki aileden biri gibi olan Korhan hocamıza denk gelen şanslı insanlardan biriyiz.Hocamız anneme yumurtalık ve karın içi kanseri teşhisini koyup ekibiyle birlikte laparoskobiyle başladığı ameliyatı karın içi, rahim, yumurtalık hepsi birlikte açık ameliyata geçip büyük ve başarılı bir ameliyat gerçekleştirdi. Ameliyat öncesi gerek ameliyat sonrasi hatta ve hatta ameliyat sırasında bizi haberdar edip desteğini asla esirgemedi.Biliyoruz ki bu uzun bir süreç ve hocamızın bize dediği artk hep birlikteyiz bu bile sizi rahatlatan en güzel cümledir.ve en önemlisi annemin şuan iştahı açıldı ve yemek yiyebiliyor öyle bir güven veriliyor ki size her türlü sıkıntı da rahatlıkla arayıp samimiyetleriyle bilgilendirme yapıyorlar çok doktor gezmiş biri olarak söylemeliyim ki hiç şüphe etmeden gözü kapalı güvenip kendisine teslim olabilirsiniz. Gerçekten Korhan hocamıza ekibine sıcakkanlı sekreteri Gamze hanıma çok ama çok tşkr ederiz.. Doğru Doktor , doğru teşhis, doğru tedavi hayat kurtarır..

K… U… 13-04-2021

Harika bir doktor ilgili sonuç olarak işindede insanlığındada muhteşem bir insan

Pı.. As..  02.03.2021

Hocamızı ve tüm ekibini hayatımızdaki şansımız olarak görüyoruz, annemizi son anda kötü gidecek bir deneyimden kurtardı. Ben anneme 10000 km uzaktayken anneciğim hocamızın sihirli ellerine emanetti. Çok şükür ameliyatımız çok güzel geçti ve annem hiç birimize gerek duymadan toparlanma sürecine girdi.( Annemin yaşı 60 ve rahimde kanser tanısı, rahim ve yumurtalık alindi) Hocamıza ve tüm ekibine minnettarız. Iyi ki varlar..

Müj.. Ak..

Anneme 80 yaşında yumurtalık kanseri teşhisi konulmuştu. Yaptığımız araştırmalar doğrultusunda Prof. Dr. Korhan Kahraman hocamızı bulduk. Annemizin ameliyatını başarılı bir şekilde gerçekleştirmiş ameliyat öncesi ve sonrası tedavi süreciyle bizzat ilgilenmiştir. Bir yılı geride bıraktık. Prof. Dr. Korhan Kahraman hocamıza sonsuz teşekkürler iyi ki varsınız.

Hak.. Uys…
Annemin yumurtalık kanseri ameliyatı ve sağlığı boyunca her anıyla tek tek ilgilenerek hiç bir şekilde yalnız bırakmayan mükemmel bir insan hocamız Prof. Dr. Korhan Kahraman ve aynı zaman da güler yüzlülüğü ve ilgisiyle bize destek olan sekreteri Gülnur Hanımʼa şükranlarımızı bir borç biliriz ve teşekkür ederiz. Herkesten Allah razı olsun der sevgi ve saygılarımı sunarım. En büyük zenginlik SAĞLIKTIR.

Zai..cha..
Gorgeous Prof. Dr. Korhan I am grateful that God sent me to you to help me beating cancer. May god bless you and your family. May god give you the strength to get through each day and prosper the work of your hand.

19.06.2020
Sevgili doktorcum 6 yıl önce beni İstanbul Acıbadem Hastanesiʼ nde ameliyat etmişti. Rahim ağzı kanseriydim. Hünerli elleriniz sayesinde yaşadım. Yeni diller yeni coğrafyalar gördüm. Hiç bir zaman unutmadık sizi..

Özl… Er…
Bir rahatsızlıktan dolayı Şanlıurfaʼ da özel bir hastaneye gittim kadın doğum uzmanı şüpheli bir durum olduğunu söyledi ve beni orada başka bir doktora sevk etti. Allah razı olsun bize çok yardımcı oldular fakat Urfa şartlarında bir neticeye varamadım. Tam 50 gün boyunca patoloji her türlü tahlil film derken teşhis konulamadı. Bana Adana ya git dediler orada da yaklaşık bir ay hiç bir netice alamadık. Sonunda Prof. Dr. Korhan Kahraman hocamızın ismini duyduk ve aradık özel muayenehanesine gittik asistanı Gülnur hanım bizi çok güzel karşıladı çok sıcak kanlı Hocamız muayene sonrasında Over kanseri teşhisi koydu ve ertesi gün Ameliyat oldum. Sonrasında kemoterapi gördüm Hocamızdan Allah razı olsun her zaman soruyor ilgileniyor gerçekten önce Allahʼın sonra Prof. Dr. Korhan Kahraman hocamız sayesinde inşallah iyileştim.

Dür… Top…
Korhan Hocam 10 ay önce annemin tüm vücudunu saran, son evreye gelmiş olan kanser ameliyatını gerçekleştiren doktorumuzdur. Ameliyat öncesi ve sonrası bizimle yakından ilgilenmiştir. En ufak sorunumuz olsa aradığımızda yardımlarını esirgememiştir. Ne mutlu bize Korhan Hocamızla tanıştık ve ameliyatı hocamıza yaptırdık. Allah razı olsun hocamızdan. Tüm içtenliğimle herkese tavsiye edeceğim sayılı doktorlarımızdandır.

Doktora Danış

Tedavi Hakkında Detaylı Bilgi İçin Doktora Danışın

Randevu Al